W dniach 30 maj- 27 czerwiec odbyły się Dni Otwarte w oddziałach Iglotech. Była to pierwsza tego typu ogólnopolska kampania, która obejmowała wszystkie oddziały firmy.

Dni Otwarte odbyły się w tematyce „Drugiego Śniadania dla Instalatora”, gdzie dla wszystkich, którzy nas odwiedzili danego dnia czekała gorąca kawa oraz poczęstunek.

 zd4

Podczas eventu prezentowaliśmy nasze nowości produktowe, a przede wszystkim nową pompę ciepła powietrze-woda Neoheat Fuji Electric.  Instalatorzy mieli możliwość zobaczenia w jaki sposób uruchamiana jest pompa ciepła, jak działa, co jest jej największą zaletą i poznania cech, które wyróżniają ją na tle konkurencji.

Uruchomienie pompy ciepła Neoheat Fuji Electric cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnęło wielu Klientów. 

zd1

Na miejscu możliwe były konsultacje z ekspertami w zakresie wentylacji i klimatyzacji. Nasi eksperci chętnie udzielali informacji Klientom oraz pomagali w doborze odpowiednich produktów. Prezentowana oferta Iglotech w tym nowa centrala wentylacyjna Neovent wzbudziła zainteresowanie wszystkich obecnych Klientów.

W Dniach Otwartych uczestniczyli także nasi dostawcy: SFERAN (środki do czyszczenia wymienników), RDJ KLIMA (kratki i anemostaty), OSTBERG (centrale wentylacyjne), ROCKWOOL (izolacje techniczne), ASPEN (pompki skroplin), HONEYWELL ( siłowniki przepustnic powietrza). Obecność ich była ważnym punktem wydarzenia. 

zd2

Dostawcy aktywnie uczestniczyli w Dniach Otwartych. Przedstawiciel z firmy Sferan swoim energicznym podejściem i ogromnym zaangażowaniem od samego wejścia Klienta potrafił go zainteresować i przekonać do swoich produktów. Największym zainteresowaniem cieszył się Coil Sorb (pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów) oraz pianka Safe Hands  tzw. ”niewidzialne rękawiczki”- nowość w ofercie firmy. Pianka po nałożeniu chroni dłonie przed zabrudzeniem nawet przez 4h. Produkty te już na dniach dostępne będą we wszystkich oddziałach Iglotech. 

zd3

RDJ Klima przedstawiał szeroką ofertę kratek i anemostatów, Rockwool omówił zalety stosowania izolacji oraz wysoką jakość wykonania produktów. Przedstawiciel firmy Ostberg zaprezentował nowy wentylator kanałowy ze zwiększonym wydatkiem powietrza. Nowy model wentylatora BFC/BFS ma wydatek powietrza do 19080 m3/h i istnieje możliwość jego montażu na zewnątrz oraz w środowisku o podwyższonej wilgotności.  Honeywell prezentował całą ofertę z uwzględnieniem automatyki do wentylacji, natomiast Aspen przedstawiał nową pompkę do usuwania kondensatu Max Hi Flow, która charakteryzuje się wysoką klasą ochrony IP24 oraz cichą pracą (44 dB).

Wszystkie prezentowane i omawiane produkty dostępne są w oddziałach Iglotech.

Na zakończenie każdy Klient otrzymał prezent oraz mógł skorzystać z przygotowanych na ten dzień promocyjnych cen.

Wszystkim Klientom oraz Dostawcom serdecznie dziękujemy za udział w Dniach Otwartych.

Zapraszamy do naszych oddziałów Iglotech na terenie całego kraju w celu zapoznania się z najbardziej aktualną ofertą.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.iglotech.com.pl

 loga11