W dniu 12.04.2019 r., w Hotelu Copernicus w Toruniu, odbyła się Konferencja Grupy Iglotech, na którą zaproszeni zostali Partnerzy Handlowi całej Grupy. 

38

Wydarzenie rozpoczął prezes Rafał Ostrowski, który przywitał wszystkich przybyłych gości, a następnie omówił najważniejsze zmiany jakie nastąpiły i jakie nastąpią w najbliższym czasie. Powiększenie sieci hurtowni Iglotech, zwiększenie powierzchni magazynów do 14 tys m2, wprowadzenie nowego systemu Comarch ERP XL do sprawniejszego zarządzania wszystkimi procesami w firmie. Następnie rozpoczęła się prelekcja dotycząca nowości produktowych, przedstawiono nowe modele klimatyzatorów Fuji Electric, które pojawią się już w tym roku, nowe modele central wentylacyjnych Ostberg, zaprezentowano nowoczesny system wentylacji Lunos czy omówiono dalszy rozwój firmy w zakresie pomp ciepła. Punktem istotnym dla naszych Klientów było oferowane wsparcie i w tym zakresie przedstawiono nowe rozwiązanie jakim jest min. platforma B2B, II edycja Programu Klubu Iglotech dla naszych Partnerów Biznesowych z jeszcze atrakcyjniejszymi nagrodami oraz działania marketingowe pozwalające na aktywne pozyskiwanie Klientów.

44

 Wieczorem klienci udali się na wspólną uroczystą kolację, po której zostały wręczone nagrody dla Najlepszego Dystrybutora Fuji Electric, Lidera Wentylacji i Dystrybutora HVAC. Na zakończenie konferencji przypadła część artystyczno-rozrywkowa wypełniona licznymi atrakcjami. Motywem przewodnim imprezy były lata 20 XX wieku. 

Konferencje w Grupie Iglotech są jednym z ważniejszych projektów Grupy bo na nich omawiane są najważniejsze zagadnienia, procesy, etapy i kierunki rozwoju. Przedstawiana jest wizja firmy i sposoby, metody jej realizacji. Dziękujemy wszystkim Klientom za obecność, za rozmowy i za nowe inspirujące pomysły.

 

 

8  7