NOWE LOGO na str www

 

                                           

Iglotech zmienia logo i odświeża identyfikację!

Firma Iglotech, która na rynku funkcjonuje od roku 1993 wprowadza zmiany identyfikacji wizualnej. Dla Iglotech ostatnie lata były bardzo udane.Firma odnotowała szybki wzrost sprzedaży, poszerzenie oferty o nowe marki i rozbudowę struktury.

Wszystko to zaowocowało wyróżnieniami w postaci wielu nagród tj. Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Orły Hurtownictwa, Delta, czy Lider Instalacji. W tym roku zapadła decyzja o zmianie logo, która została poparta potrzebą unowocześnienia znaku i chęcią odświeżenia. Od teraz dominującymi kolor będą niebieski, miętowy i grafitowy. Tym samym Iglotech odchodzi od wcześniej używanej czerwonej barwy.

Nowa kolorystyka i styl wskazują na innowacyjność, stabilność i tradycję. Dynamika znaku ma być odniesieniem do dalszego szybkiego rozwoju. Logo jednocześnie zachowuje ciągłość i nawiązuje do rozpoznawalnego stylu z lat poprzednich. Nowa identyfikacja obowiązuje od 16.09.2019 r.

                                                                                                                    

     logo od 2003 nieaktualne                    iglotech znaczek                             iglotech 01

                                                                                                           

                                                  Iglotech RGB

 

                                                    

 

Oddział Kraków - nowa lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że oddział Iglotech Kraków zmienił swój adres. Od 14.01.2020 r. zapraszamy ul. Piłsudskiego 23, 32-050 Skawina. Niestety telefon stacjonarny może być nieaktywny. Prosimy o kontakt z kierownikiem Oddziału na nr 695-902-777. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.