Centrale Neovent

Producent: Neovent

Kompaktowe centrale KNV Lux są urządzeniami przeznaczonymi do wentylacji z odzyskiem ciepła mieszkań, domów, restauracji, biur itp. o powierzchni do 150 m2. Urządzenie gwarantuje obniżenie kosztów eksploatacyjnych w całym budynku, dzięki zastosowanym wysokiej jakości podzespołów i technologii wykonania. Dodatkowym atutem zastosowania centrali KNV LUX jest fakt, że powietrze dostarczone do pomieszczenia jest wolne od grzybów, pleśni i kurzu. Rekuperatory KNV LUX charakteryzuje estetyczny wygląd i łatwy montaż. Urządzenia są ciche. Posiada wymiennik zapewniający sprawność odzysku do 92%, zabezpieczony dodatkowo przez bypass, obudowa i lamelle wymiennika wykonane są z aluminium. Rekuperator zapewnia prawidłową wymianę powietrza, doprowadzając odpowiednią ilość świeżego i oczyszczonego powietrza do pomieszczenia.

poproś o kontakt Drukuj Wróć
Kod towaruTypWydajność max [m?/h]Stopień sprężania [Pa]Moc nagrzewnicy [kW]Przyłącze [mm]Rodzaj nagrzewnicyCena [PLN]
117459 Neovent KNV 300 LUX 300 100 1 125 Elektryczna 6950
117460 Neovent KNV 520 LUX 520 100 2 160 Elektryczna 7900
117461 Neovent KNV 840 LUX 840 100 3 200 Elektryczna 9500

Budowa: Centrale Neovent KNV LUX są urządzeniami w wersji pionowej z możliwością podwieszenia na ścianie. Urządzenie wyposażone jest w wymiennik krzyżowo-przeciwprądowy, wentylatory promieniowo – osiowe, filtry kasetowe, nagrzewnicę elektryczną, układ automatyki. Obudowa została wykonana z blachy ocynkowanej powlekanej, malowanej na kolor RAL 9006 z pokrywą inspekcyjną mocowaną do obudowy.

Izolacja cieplno-akustyczna z maty kauczukowej. Filtr powietrza Filtr kasetowy klasy G4 Wentylatory promieniowo-osiowe z bezpośrednim napędem, gwarantujące cichą i wydajną pracę urządzenia. Centrala wyposażona jest w nowej generacji system regulacji z kolorowym panelem dotykowym i intuicyjnym menu. Regulator posiada duże możliwości konfiguracyjne. Umożliwia płynne sterowanie pracą wentylatorów oraz pozostałymi elementami wyposażenia: układu odzysku ciepła, wymienników ciepła/chłodu, osprzętu wentylacyjnego i czujników pomiarowych. Dodatkowo regulator został wyposażony w szereg mechanizmów zabezpieczających i diagnostycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania z jednoczesnym informowaniem o wykrytych uszkodzeniach i nieprawidłowościach.